Iepazīšanās ar MARA Naturals – dabīgi, smaržīgi un tik ļoti LATVISKI!

nfd

Pirmais, ko pamanu – elegantie produktu iepakojumi un Māras krusts. Ļoti spēcīga senlatviešu zīme. Laba izvēle. Man vienmēr ir milzu prieks par Latvijā ražotu kosmētiku, to atbalstu un atbalstīšu vienmēr – jo ne reizi vien esmu pārliecinājusies, ka tā ir lieliska. Un šī reize noteikti nav izņēmums! Izmēģināju un iemīlēju, sevišķi pilnīgi neatvairāmo rabarberu aromātu…

Māra Naturals paši par sevi:

MARA Naturals idea was inspired by the beauty of Latvian nature – the vastness of forests and the magical depths of rivers and lakes. It is a great place to recover your soul and mind from everyday rush and feel the pure touch of nature. Our goal is to create a cosmetic line for busy people who could bring the natural beauty to their bathrooms and unwind from the hustle of everyday life.

All products are made by using the finest ingredients to moisture and protect the skin. Our aim is to use the most natural ingredients that do not contain colourants, to develop products free from SLS and SLES and to protect your skin from Parabens, Pegs and Allergens, which can be found in the majority of usual store cosmetic products. With a help of innovative and nature-inspired cosmetic products, we intend to develop a trusted cosmetic line to people who highly value the welfare of skin care. Currently we offer 4 product lines, what symbolize 4 season of the year, each line for individual skin concern with special flavor. 

Un lūk arī tie Māra Naturals produkti, kas ir pirmie, ar kuriem no šī zīmola iepazinos es!

Rabarberu dušas želeja un ķermeņa jogurts

nfd

Dušas želeja (200ml, 14.00 Eur)

Suitable for all skin types. Shower gel excellently cleanses and refreshes your skin, improves your well-being. The rich and creamy foam makes the bathing time pleasant and creates feeling of comfort.

Pirmais – RABARBERU AROMĀTS!!! Kā to sajutu, viss – iemīlējos līdz ausīm. Tas ir tik īsts un dzīvs – kā vecmātes ceptā rabarberu maize. Tā, ka pilnīgi siekalas saskrien mutē! Tik svaiga, garšīga, pavasarīga un neatvairāma! Un pēc šādas dušošanās garastāvoklis ir uz visiem 100% – ideāls iesākums tiešām pozitīvai dienai. Pati dušas želeja ir ļoti labas konsistences – ne par biezu, ne šķidru, tā labi puto, viegli noskalojas. Arī āda pēc tam nepaliek čokurā sarāvusies. Ar vienu vārdu sakot – viss, ko sagaidu no dušas želejas + dievīgais aromāts! 🙂

Ķermeņa jogurts (200g, 15.75 Eur)

Ultra-light multivitamin yoghurt suitable for all skin types, especially recommended for sensitive skin. It protects skin from premature aging and harmful environmental influence. Improves skin color, supports natural hydro-lipid balance. Skin becomes smooth, resilient and firm.

Otrais solis pēc smaržīgās dušošanās – tik pat aromātisks ķermeņa jogurts! Tā pati rabarberu smarža, kurā tu ietinies kā garšīgā mākonī! Un aromāts saglabājas uz ādas samērā ilgi – līdz ar to man neprasās nekādus tualetes ūdeņus vai citus aromātus, ietinos rabarberos un uz priekšu dienas gaitās! 🙂 Ķermeņa jogurtam ir ļoti maiga tekstūra, tas ir viegls, labi klājas. Varbūt man būtu gribējies, lai vēl vieglāk izlīdzinās pa ādu un ātrāk iesūcas tajā. Vienkārši – nepieciešams pavisam mazs daudzums produkta, ja paņemsi pa daudz, tad jāpagaida ilgāk, kamēr iesūcas. Tomēr rezultāts ir iepriecinošs – tas forši mitrina ādu, izlīdzina to un padara vienmērīgi gludu. Jauks ikdienas ķermeņa kopšanas produkts, kas ar savu aromātu atmodinās dzīvesprieku!

Plūškoka šampūns un kondicionieris

nfd

Šampūns (200ml, 14.70 Eur)

Shampoo cleans hair and gives them shine and pleasant smell. Contains a component complex with conditioner and active additives with gentle, cleansing ability. Beauty vitamin B5, argan oil and aloe extract increases shine and elasticity of hair.

Labs šampūns ikdienas matu kopšanai. Tam ir jauka smarža – nav pārāk uzbāzīga, bet patīkama. Pievienots ir plūškoka ekstrakts – no tā arī vieglā smarža. Mīnuss – to vajag padaudz. Maniem garajiem matiem – vismaz 4-5 dozas! Tam gan ir ērts iepakojums – ar dozatoru. Tas ļoti patīk, jo ikdienā ir ērti. Šampūns neputo tik ļoti, kā pierasts un sagaidu, bet tā tas bieži ir dabiska sastāva šampūniem. Ja paņem nedaudz vairāk, ir labi un viss notiek. Izskalojot ir sajūta, ka mati ir attīrīti kā nākas. Uzteicami ir tas, ka šampūna sastāvā iekļauts vitamīns B5, argana eļļa un alvejas ekstrakts – tas viss kopj matus, rūpējas par tiem. Man šķiet, ka mūsdienās tas jau paliek būtiski – ka šampūnam nav vien attīroša, bet arī tomēr matus kopjoša funkcija. Pēc šampūna izskalošanas turpinu ar kondicionieri!

Kondicionieris (200ml, 12.50 Eur)

Conditioner with soft creamy texture, recommended for dry to normal hair. Contains natural complex with conditioner and active additives with nourishing, moisturizing and detangling effect. Hair becomes more shiny and manageable.

Kondicioniera iepakojums tāds pats kā šampūnam – ar dozatoru. Forši, man patīk. Man pietiek ar ~ 3-4 dozām kondicioniera. Tas klājas matos samērā labi. Ieklājot matos gan ir sajūta, ka tas burtiski pazūd! It kā iesūcas matos… Pirmajā lietošanas reizē man tas nepatika, jo šķita, ka no kondicioniera nebūs nekādas jēgas. Tomēr izskalojot matus, nosusinot dvielī un sākot ķemmēt, domas mainu. Mati ir diezgan nogludināti un ķemmējas labi. Nu labi – varbūt varēja būt vēl labāk, bet mani mati ir īpaši piņķerīgi un mīl velties, tādēļ jau tas, ka pēc mazgāšanas varu tos normāli izķemmēt, ir rādītājs, ka kopšanas līdzekļi strādā. Pēc matu izžāvēšanas rezultāts ir labs – tie ir spīdīgi, elastīgi, kupli. Nav pie galvas pieplakuši, nav sausi un pūkaini. Tas, kas man šajā kopšanas produktu līnijā pietrūkst – matu maska! Tas būtu tas, ko es sagaidu no Māra Naturals nākotnē! Un vēl – viss matu mazgāšanas process mani iepriecinātu vēl vairāk, ja būtu pieejams šampūns un kondicionieris ar superīgo rabarberu aromātu! 😉

Mana pirmā iepazīšanās ar Māra Naturals bija forša – produkti ir jauki lietošanā un tiem ir lieliski aromāti. Ļoti patīk arī iepakojums – gan ērtības ziņā, gan dizainiski. Jūtu, ka šī bija pirmā, bet domāju, ne pēdējā mūsu tikšanās ar Māra Naturals! 🙂


2 domas par “Iepazīšanās ar MARA Naturals – dabīgi, smaržīgi un tik ļoti LATVISKI!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s