5 populārākās KĻŪDAS lietojot TONĀLO KRĒMU!

ton krems

Tonālais krēms ir viens no iecienītākajiem ikdienas grima produktiem, ko lieto daudzas. Jā, jo piedāvājums veikalos ir milzīgs – tu vari atrast tonālo krēmu, kas piemērots gan tavam ādas tipam, gan vecumam, gan problēmai un arī tādu, kas patiks visām sajūtām – pēc smaržas, tekstūras, klājuma u.tml.! Un TOMĒR mēs ne vienmēr zinām, kā pareizi lietot tonālo krēmu, lai iespējamo efektu nepadarītu par defektu! Lūk, 5 populārākās kļūdas, ko pieļaujam – tās ir arī manā kontā! 😉 

Bāzes krēma jeb praimera nelietošana. Nu jau arvien vairāk sieviešu izmanto bāzes krēmus ikdienā, tomēr vēl tikpat lielai daļai ir stereotipisks uzskats, ka bāzes krēms jeb praimeris ir kaut kas tāds, kas izmantojams vien īpašos gadījumos – svētkos vai, piemēram, pirms fotosesijām. Tās ir muļķības! Mūsdienīgi bāzes krēmi ir ideāli piemēroti ikdienas lietošanai – tie nav smagi, ļauj ādai elpot un viennozīmīgi uzlabo tās izskatu. Tu vari gan izlīdzināt ādas toni, gan reljefu, gan piešķirt tai mirdzumu… Vari padarīt mazāk redzamas poras, krunciņas un visu pārējo, kas nepatīk. Galvenais izvēlēties bāzes krēmu, kas atbilst vēlmēm un vajadzībām. Un jā – tas sagatavos ādu tonālajam krēmam, kuru būs daudz vieglāk uzklāt, tas labāk izlīdzināsies. Tu iegūsi daudz profesionālāku un noturīgāku rezultātu!

Pārāk tumšs tonālā krēma tonis. Piekritīsi – tāds kārdinājums ir bijis gandrīz katrai no mums – izmantot tonālo krēmu, lai iegūtu iedeguma efektu. Liekas, kas tur liels – paņemšu par toni tumšāku un izskatīšos kā vasarā! Un tomēr – tumšāka par ādas toni tonālā krēma lietošana rada pretēju efektu – tu izskaties nevis iesauļojusies, bet vienkārši vecāka. Pārāk tumšs tonālais krēms rada nedabisku efektu, tavai ādai būs jocīgs tonis un visiem būs redzams, ka kaut kas te īsti nav kā vajadzētu! Tādēļ ļoti būtiski ir izvēlēties tonālo krēmu, kas atbilst tavas ādas tonim! Vislabāk to izmēģināt uz žokļa kaula līnijas dabiskā apgaismojumā! Ja vēlies iedeguma efektu, izmanto bronzējošu pūderi, ko uzklāj pavisam nedaudz uz vaigiem, T-zonas un pieres!

ton kr1

Tonālā krēma uzklāšana sliktā apgaismojumā. Vannas istabā, kurā ir tikai mākslīgais apgaismojums uzklāts tonālais krēms izskatīsies ok, bet iznākot dienas gaismā var gadīties gan nevienmērīgs tā tonis, gan izlīdzinājums. Ja krāsojies pie mākslīgā apgaismojuma, vienmēr pārbaudi rezultātu dienas gaismā. Tomēr – vislabāk ir uzklāt grimu tieši pie spoguļa, kad uz sejas krīt vienmērīga dienas gaisma! Vari izmantot arī dienas gaismas spuldzes. Gaismai jābūt pietiekamai, lai tu redzētu visas mazākās nianses, bet ne pārāk spilgtai, kā, piemēram, saules gaismai. Ja izskaties labi dienas gaismā, tad izskatīsies labi jebkurā apgaismojumā!

Tonālā krēma uzklāšana uzreiz pēc dienas krēma lietošanas. Pēc dienas krēma nogaidi 5 minūtes, lai tas iesūcas, tad klāj bāzes krēmu jeb praimeri. Ideāli, ja nogaidi vēl 5 minūtes un tikai tad klāj tonālo krēmu – tā tu garantēsi, ka pamats ir labs un arī rezultāts, uzklājot tonālo krēmu, tāds būs. Ja klāsi to tieši virsū dienas krēmam, pirksti slīdēs, nevarēsi tonālo krēmu kā nākas izlīdzināt. Tas pats attiecas uz bāzes krēmu!

Izsitumu maskēšana ar tonālo krēmu. Ja uz pumpas uzliksi 2 kārtas tonālā krēma ar cerību to nomaskēt, izdarīsi sev lāča pakalpojumu – pumpa būs tieši 2x labāk redzama! Tonālais krēms nav paredzēts, lai maskētu šādas sīkas nepilnības, tam izmanto konsīlerus, tonālo krēmu klājot vienmērīgi uz visas sejas ādas! Tas pats attiecas uz lokiem zem acīm u.tml.!

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s