Vasara burciņās jeb PAŠTONĒJOŠĀ KOSMĒTIKA no St. Moriz

nfd

Vasaras skaistais brūnums ātri iegūstams no burciņām? Jā, iepazīstinu tevi ar St. Moriz paštonējošo kosmētiku! Ja man tā jānoraksturo ļoti īsi, varu teikt tā – tas ir tiešām dabīga izskata ātri iegūstams iedegums, kas neprasa lielu piepūli + tam visam – par ļoti saprātīgām un visām pieejamām cenām! 😉 

Sievietes var iedalīt 3 lielās grupās – tās, kas paštonējošo kosmētiku lieto reizēm, piemēram, pavasarī, kad gribas jau sagaidīt saulīti ar smuku iedegumu vai  arī -gatavojoties kādiem pasākumiem. Tādas, kas to lieto visu cauru gadu un tādas, kas to nelieto nemaz. Visbiežāk – jo nav mēģinājušas, jo bail, ka neizskatīsies dabīgi, bail, ka nemācēs uzklāt u.tml. Es piederu pie pirmās grupas – izmantoju šos līdzekļus šad un tad, bet jo sevišķi pavasarī, kad gribas to smuko brūnumu jau pirms kārtīgās vasaras saules!

Lūk St. Moriz līdzekļi, ar kuriem esmu iepazinusies es, un iepazīstinu tevi!

ST. MORIZ ADVANCED PRO FORMULA vidēja iedeguma paštonējošās putas salona kvalitātes iedegumam (200ml, 11.95 Eur) un ST. MORIZ PROFESSIONAL vidēja iedeguma izsmidzināms paštonējošs līdzeklis ar olīvu pienu un E vitamīnu (150ml, 5.00 Eur)

nfd

ST. MORIZ ADVANCED PRO FORMULA VIDĒJA IEDEGUMA PAŠTONĒJOŠĀS PUTAS SALONA KVALITĀTES IEDEGUMAM – Jauna profesionāla salona kvalitātes formula nodrošina intensīvu, dabīgu iedegumu, papildus barojot ādu un mīkstinot to. Vēl ilgnoturīgāks! Jaunais sastāvs garantē pilnīgi neitrālu aromātu. Atkārtotas uzklāšanas reizes nodrošinās intensīvāku un tumšāku iedegumu.

Putas. Sākšu ar pašu foršāko no visiem izmēģinātajiem St. Moriz līdzekļiem – paštonējošajām putām. Ne velti tas ir šī zīmola top produkts un arī vispārdotākais pie mums – Latvijā. Ja vienreiz izmēģini, saproti, kādēļ – pirmkārt, tā ir lieliskā putu konsistence, kas ļauj līdzekli viegli dozēt uz ādas, tas netek, neizsmērējas. Tajā pašā laikā – viegli un ļoti vienmērīgi bez piepūles izlīdzinās pa ādu. Man nebija nekādu problēmu arī ar elkoņiem un ceļgaliem – arī tie vienmērīgi un smuki noklājās ar putām. Otrs pluss – putām ir viegli brūns tonis, līdz ar to, klājot tās uz ādas, tu redzi, kur tās ir, kur nav, ir viegli veidot vienmērīgu klājumu bez švīkām un pleķiem. Putas ir viegli dozēt, jo tām ir dozators. Tās jāuzklāj ar aplikatoru, vislabāk to pašu, ko piedāvā St. Moriz – tas ir ērts, viegli kopjams, patīkams ādai. Un vēl viens liels pluss – šim līdzeklim nav tik izteikta tā nepatīkamā smarža, kas parasti piemīt paštonējošajiem produktiem!

Rezultāts – putas lietoju vakarā pirms gulētiešanas. No rīta pamostos ar tādu iedegumu, it kā nupat būtu atlidojusi no atvaļinājuma kādā eksotiskā salā! Tas tiešām izskatās dabīgs, visu laiku baidījos vai nebūs par tumšu, bet nekā tamlīdzīga – vidēja iedeguma putas uz manas ādas (kas pati par sevi nav nekāda ļoti tumšā) radīja ideāli man pieskaņotu toni, kas izskatās ļoti forši. No rīta gan jāieiet dušā un jānoskalojas, neizmantojot nekādas dušas želejas. Pēc tam uzklāju arī ķermeņa krēmu, jo āda ir pasausa. Tas ir vienīgais mīnuss – mana āda uz paštonējošo kosmētiku reaģē ar diezgan lielu sausumu, bet, ja papildus izmanto ķermeņa krēmu, tas viss ir ok!

ST. MORIZ PROFESSIONAL VIDĒJA IEDEGUMA IZSMIDZINĀMS PAŠTONĒJOŠAIS LĪDZEKLIS AR OLĪVU PIENU UN E VITAMĪNU. Profesionāls vidēja iedeguma paštonējošs izsmidzināms līdzeklis, kas neatstāj strīpas un pleķus. Satur vitamīnu E un olīvu pienu. Dermatoloģiski pārbaudīts.

Izsmidzināmais līdzeklis. Šo mēģināju kā nākamo. Pēc pozitīvās putu pieredzes man šis līdzeklis radīja nedaudz citu iespaidu. Tā jau saka, ka visas nelaimes sākas no salīdzināšanas un tā arī ir – ja nebūtu izmēģinājusi putas, man izsmidzināmais līdzeklis liktos ļoti ok. Taču salīdzinājumā ar putām man šķita, ka izsmidzināmais uzklāšanas formāts ir daudz neērtāks un ķēpīgāks, jo izsmidzinot pa daudz, līdzeklis var tecēt, ir grūtāk to dozēt. Izlīdzinās tas samērā labi, arī rezultāts ir ļoti jauks – iedegums ir līdzīgs tam, ko rada putas. Tomēr – ja man jāizvēlas, es noteikti dodu priekšroku putām! Pieļauju, ka šim izsmidzināmajam formātam ir savs fanu pulciņš, bet es tajā neietilpstu. 🙂

ST. MORIZ ADVANCED PRO FORMULA vidēja iedeguma paštonējošs gels (175ml, 11.95 Eur)

nfd

ST. MORIZ ADVANCED PRO FORMULA VIDĒJA IEDEGUMA PAŠTONĒJOŠAIS GĒLS. Ārkārtīgi maiga gēla konsistence, dodot ‘’samta pieskāriena’’ sajūtu. Jauna profesionāla salona kvalitātes formula nodrošina intensīvu, dabīgu iedegumu, papildus barojot ādu un mīkstinot to. Vēl ilgnoturīgāks! Jaunais sastāvs garantē pilnīgi neitrālu aromātu. Atkārtotas uzklāšanas reizes nodrošinās intensīvāku un tumšāku iedegumu.

Gels. Trešais no St. Moriz līdzekļiem, ko izmēģināju. Šis man ļoti patika. Simpatizē gēlveida tekstūra – to uzklāt ir viegli, tas forši izlīdzinās pa ādu, ir maigs un patīkams, Vienīgais mīnuss – tas nav tonēts, līdz ar to ir grūti saprast, cik vienmērīgi esi to uzklājusi. Tomēr – no rīta pamostoties iedegums bija foršs un vienmērīgs bez švīkām un pleķiem. Un es neesmu nekāda profesionālā šādu līdzekļu lietotāja, līdz ar to var spriest, ka neskatoties uz savu bezkrāsaino formulu, gels tomēr klājas vienmērīgi un sniedz labu rezultātu. Patika tas, ka arī šim gelam, tāpat kā iepriekš aplūkotajiem līdzekļiem, nav tik izteikta nepatīkamā smarža, kas parasti piemīt paštonējošajiem produktiem. Tas man ir ļoti svarīgi. Un vēl – man šķita, ka šis gels ādu padara mazāk sausu kā putas un izsmidzināmais līdzeklis.

ST. MORIZ PROFESSIONAL tūlītējas iedarbības paštonējošais ķermeņa krēms ar spīdumu  (150ml, 6.95 Eur)

nfd

ST. MORIZ PROFESSIONAL TŪLĪTĒJAS IEDARBĪBAS PAŠTONĒJOŠAIS ĶERMEŅA KRĒMS AR SPĪDUMU. Profesionāls viegla iedeguma paštonējošs krēms ar spīdumu, kas neatstāj strīpas un pleķus. Sākot dienu var uzklāt krēmu un vakarā to nomazgāt. Vienas dienas iedegums! Dermatoloģiski pārbaudīts.

Un visbeidzot pēdējais no maniem iepazītajiem St. Moriz produktiem – tūlītējas iedarbības paštonējošais ķermeņa gels. Sākumā bažas radīta piebilde – ar spīdumu. Man gribas brūnumu, bet ne spīdumu. Taču – uztraukumam nav pamata! Spīdums šim gelam ir, bet tas nav uzmācīgs un uzkrītošs – drīzāk ādas toni ļoti atsvaidzinošs un izgaismojošs! Pats gels ir ļoti tumšs, tas arī jāklāj uz ādas ar aplikatoru – tas forši un vienmērīgi izlīdzinās, tu vari regulēt iedeguma toni uzklājot tik gela, cik vēlies. Rezultāts ir pārsteidzoši dabisks! Pirms ģērbies, jāpagaida, kamēr tas pilnībā nožūst. Pēcāk nav problēmu – drēbes tas nesmērē. Nu varbūt nedaudz pie apkaklītes, bet tas viss ir izmazgājams (pārbaudīju! 😉 ). Iegūtais brūnums saglabāsies līdz dušai. Protams, ar šo gelu uz ādas nav ieteicams tikt lietū vai citā slapjumā, citādi būs ziepes. Šis iedeguma variants derēs uz ballītēm, kādām fotosesijām, vai arī tajos gadījumos, kad nepieciešams ietonēt atsevišķas ķermeņa daļas, piemēram, tikai dekoltē un rokas vai tikai kājas. Šim gelam vispār nav paštonējošai kosmētikai raksturīgā aromāta, jo tas nav paštonējošs. Tas ir drīzāk kosmētisks līdzeklis iedeguma iegūšanai, līdzīgi kā bronzeris sejai.

Paštonējošā gela efekts, uzklājot nelielu daudzumu vienā kārtā (bez un ar):

IMG_20170421_231417_resized_20170423_112457458

Kopumā par St. Moriz produktiem varu teikt tikai to labāko – tie ir vieni no foršākajiem paštonējošajiem produktiem, ko esmu izmēģinājusi! Jā, tos noteikti rekomendēju visām, kas vēlas iegūt skaistu un zeltainu iedegumu, neatkarīgi no gadalaika un laika apstākļiem, turklāt – arī veselībai drošu! 😉

Visi St. Moriz līdzekļi nopērkami www.kosmetikavisiem.lv

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s