ATTĪRĪT un MITRINĀT – skaistas ādas pamats – 3 forši produkti no Dermosil!

IMG_20170405_110621_resized_20170426_111438718

Kārtīga un ādas tipam atbilstoša attīrīšana, kā arī pietiekama mitrināšana tiešām ir skaistas ādas pamatu pamats. Šoreiz par trīs jauniem un ļoti foršiem attīrošajiem/mitrinošajiem produktiem no zīmola Dermosil! Kvalitatīvi un efektīvi par ļoti saprātīgām cenām – tas ir tas, ko mums vajag, vai ne? 😉 

IMG_20170405_110232_resized_20170426_111514197

Zīmolu Dermosil esmu iepazinu jau kādu laiku atpakaļ. Tas, kas man šī zīmola koncepcijā patīk visvairāk – viņi piedāvā jaunumus ik pa 2 mēnešiem. Jaunus produktus, jaunas idejas, parasti ļoti aktuālus un sezonai atbilstošus. Konkrēti šie trīs produkti, par kuriem runāšu šoreiz, ir daļa no pēdējiem jaunumiem – dziļi attīrošs līdzeklis sejai ar māliem, attīroša mālu sejas maska, un intensīvi mitrinoša sejas maska. Tā kā sejas ādas attīrīšana ir mans jājamzirdziņš, par ko mīlu runāt un runāt, tad ar lielu interesi tos izmēģināju!

nfd

Dziļi attīrošs līdzeklis sejas ādai (125ml, 7.90 Eur)

Dermosil Dziļi attīrošais līdzeklis sejas ādai satur mālus, kas absorbē taukus un netīrumus un vienlaicīgi noskrubē sejas ādu. Dziļi attīrošā līdzekļa sastāvā ir ļoti smalkas granulas, glicerīns un šī sviests. Mentols piešķir ādai atvēsinoši tīru un svaigu sajūtu.

Līdzeklis sejas ādas attīrīšanai, kas satur mālus, manās rokās tiešām ir nonācis pirmo reizi! Īstenībā tik vienkārša ideja – nav taču nekā labāka attīrošajos produktos par māliem! Viss vienkāršais ir ģeniāls – šāds līdzeklis ir tieši tas, kas nepieciešams, sevišķi kombinētas/taukainas ādas īpašniecēm. Mani jo sevišķi priecē tas, ka šajā līdzeklī māli ir tiešām jūtami un ar aci redzami. Tie tur IR pa īstam, nevis tikai uzrakstīti uz etiķetes. Līdzeklis ir gēlveida, pienaini baltā krāsā, ar ļoti patīkamu, vieglu aromātu. Vienā lietošanas reizē pietiek ar nelielu daudzumu produkta. Tam ir smalkas, smalkas granulas, līdz ar to tas veic arī skrubējošas funkcijas, bet nekairina ādu. Man patika tas, ka āda tiek jūtami attīrīta, tā paliek svaiga un mirdzoša. Mīnuss – man šis līdzeklis koda acīs, no acu zonas noteikti jāizvairās! Kopumā šis noteikti ir ikdienas kopšanas līdzeklis manai ādai, kas ir kombinēta/taukaina. Šķiet, ka šis līdzeklis arī absorbē lieko sejas ādas tauku kārtiņu, neļauj ādai tik ātri atkal sākt spīdēt – par to vēl viens pluss. Turpinu ar maskām!

nfd

Attīroša mālu maska (40ml, 8.50 Eur)

Mālu maska satur īstus mālus, kas absorbē taukus. Mālu maska satur arī burvjlazdas ūdeni, kas tonizē un mitrina ādu, mitrinošo glicerīnu, kā arī viegli skrubējošo un attīrošo salicilskābi. Maskas sastāvā esošais augu izcelsmes cukurs ksilitols palīdz piesaistīt ādai mitrumu un rūpēties par tās mitruma līmeni.

Kārtīga mālu maska! Vislielākais pluss – tā nav jātur uz sejas ļoti ilgi, pietiek ar 5-10 minūtēm. Tā ātri vien nožūst un tad jau jāskalo nost. Starp citu – vai zināji, ka tad, kad mālu maska uz sejas nožuvusi, to turēt vairs nevajag, jo tajā brīdī tā sāk atņemt ādai mitrumu? Viss labais, attīrošais darbs tiek izdarīts pa to laiku, kamēr māli vēl ir mitri un aktīvi. Šī maska ir baltā krāsā, foršas konsistence – ne par biezu, ne šķidru. Vienai reizei nevajag ļoti daudz maskas, jo tā viegli izlīdzinās pa ādu, līdz ar to ar šo iepakojumu pietiks kādam laiciņam. Rezultāts – maska labi attīra ādu, noskalojot āda ir maiga, gludāka, gaišāka. Jūtams, ka tā elpo un jūtas ļoti labi. Ko tālāk? Ja ir laiks un iespēja – noteikti turpini ar mitrinošo masku, lai ādu, kas tagad kārtīgi attīrīta, arī kārtīgi mitrinātu!

Mitrinoša sejas maska (40ml, 8.50 Eur)

Mitrinošā sejas maska satur bagātīgu daudzumu ādu mitrinošu sastāvdaļu, piemēram, ādu tonizējošo, mitrinošo un nomierinošo burvjlazdas ūdeni un mitrinošo glicerīnu. Maskas sastāvā esošais augu izcelsmes cukurs ksilitols palīdz ādai piesaistīt mitrumu.

Lietoju to pēc mālu maskas. Šai mitrinošajai maskai ir gēlveida, ļoti liega tekstūra, tā jauki smaržo. Uzklājot uz ādas, ir caurspīdīga. Lietojot pēc mālu maskas, tā burtiski iesūcas sejas ādā, pēcāk tās atlikumu var gan noskalot, gan vienkārši notīrīt ar vates plāksnīti. Pēc šādas skaistuma procedūras āda izskatīsies un jutīsies lieliski. Tā atgūs mirdzumu, tvirtumu, būs gludāka, arī tonis – vienmērīgāks. Man vislabāk šo procedūru patīk veikt vakarā – tad tu pēc tam aizej gulēt un ļauj ādai, kas tikko kārtīgi palutināta, kārtīgi atpūsties, nenoslogojot to uzreiz ar grima produktiem u.tml.

Vēl idejai – abas šīs maskas var lietot kopā ne tikai vienu pēc otras (mitrinošo pēc attīrošās), bet arī vienlaicīgi! Tas ieteicams kombinētas ādas īpašniecēm – klāj mālu masku sejas T – zonā uz pieres, deguna un zoda, bet vaigus palutini ar mitrinošo masku! Tā tu nošausi divus zaķus ar vienu šāvienu un iegūsi veselīgi starojošu, attīrītu un skaistu sejas ādu maksimāli īsā laikā.

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s