Jaunums – matējošs tonālais krēms ar MĀLU no The Body Shop!

IMG_20170704_203749_resized_20170718_013634472

Piekritīsi – reizēm šķiet, nu ko vēl jaunu varētu izdomāt tonālo krēmu jomā? Veikalu plauktos ir pieejami tonālie krēmi visu ādas tipu īpašniecēm, dažādu tekstūru, klājuma intensitātes, tāpat arī – tonālie krēmi, kas risina dažādas ādas problēmas un vēl, un vēl… Un tomēr – tonālais krēms ar MĀLIEM – lūk tas IR jaunums! Izmēģināju un gribu dalīties iespaidos! 

Matējošs tonālais krēms ar mālu (30ml, 16.90Eur)

Matēts, intensīvi maskējošs tonālais krēms:

  • Redzami uzlabo ādas izskatu;
  • 24 stundu noturība, saglabā matētu rezultātu;
  • Nenosprosto poras, ļauj ādai elpot;
  • Piemērots jutīgai ādai;
  • 100% vegānisks sastāvs;
  • Bagātināts ar matējošiem Marokas māliem un attīrošo tējas koka eļļu.

Ar ļoti lielu interesi ķēros pie šī jaunā tonālā krēma izmēģināšanas. Pilnīgi godīgi – mani par 100% uzrunāja tas, ka šī tonālā krēma sastāvā ir māls. Man māls patīk it visur – sejas attīrošajos un kopjošajos produktos, matu produktos un ķermeņa kopšanas produktos. Tas, ka mālu var izmantot arī dekoratīvajā kosmētikā, man ir jaunums!

KĀDS IR ŠIS TONĀLAIS KRĒMS? Pēc skata – standarta tonālais krēms, gan iepakojuma, gan tilpuma ziņā. Tonis, ko izmēģināju – moluccan nutmeg 055 – sākumā šķita, ka varbūt būs par tumšu, bet patiesībā bija ļoti labs, jo galu galā – aiz loga vasara un arī sejas āda saulīti ir redzējusi. Pirmais, ko pamanu – tonālajam krēmam ir izteikta tējas koka eļļas smarža! Jā, tā ir šī produkta sastāvā un tas ir jūtams uzreiz. Pēc konsistences tonālais krēms ir pabiezs, bet es neteiktu, ka pārāk biezs, ir jūtams, ka sastāvā ir šis māls.

Tā kā man ir kombinēta/taukaina sejas āda, tad šis ir tonālais krēms, kas paredzēts tieši man – tas sola gan uzlabot ādas stāvokli (gan tīri vizuāli, gan arī ārstēt to, pateicoties tējas koka eļļai un māliem), maskēt poras, padarīt ādu matētu un saglabāt šo izskatu ilgstoši. Izmēģinot, esmu absolūtā sajūsmā par rezultātu!!!

KĀDS IR REZULTĀTS? Tonālais krēms uz ādas klājas ļoti vienmērīgi, tā klājums – izteikti sedzošs! Taču, pārsteidzoši, bet, kad krēms ir uzklāts un iestrādāts ādā, nav maskas efekta – ne vizuāla, ne sajūtu ziņā! Tas ideāli nosedz un nomaskē ādas nepilnības – gan paplašinātas poras, gan citus vizuālos defektiņus. Izlīdzina un padara vienmērīgu ādas toni – tas kļūst ideāls. Sejas āda kļūst par 100% matēta. Un rezultāts saglabājas ilgstoši – teju visas dienas garumā. Tas – pateicoties māliem, jo tie dara savu darbu – absorbē lieko sebumu, ko āda izdala. Kas man jo īpaši patika – pēc šī tonālā krēma noņemšanas āda jutās lieliski! Tas neprovocē izsitumu veidošanos, neaizsprosto poras, kā tas parasti ir ar tik sedzošiem make-up produktiem. Nekā tāda! Ir tikai tīra un vesela āda. Tas arī ir šī produkta galvenais pluss – tas darbojas gan vizuāli estētiskajā ziņā, sniedzot visu to, ko sagaidu no tonālā krēma, gan arī – tas rūpējas par ādu un tās labsajūtu, pat varētu teikt – ārstē un attīra to, pateicoties sastāvā esošajai tējas koka eļļai.

KAM PATIKS ŠIS TONĀLAIS KRĒMS? Šis noteikti ir make-up produkts, ko iesaku izmēģināt visām, kurām ir kombinēta/taukaina sejas āda, paplašinātas poras, parādās nevēlams ādas spīdums dienas laikā. Tāpat – tev patiks tad, ja dod priekšroku sedzošiem tonālajiem krēmiem, nebaidies no šī efekta, tev tas netraucē. Noteikti – būs ideāls sabiedrotais dažādiem pasākumiem, kur jāizskatās lieliski – izlaidumiem, kāzām, ballītēm. Jo efekts ir, turklāt – noturīgs.

Iespējams, ka ne līdz galam šis produkts uzrunās tās, kuras ikdienā nelieto tonālos krēmus vai lieto tikai ļoooti vieglas konsistences vai BB/CC krēmus. Un tomēr – arī tad ir vērts izmēģināt, jo, iespējams, pārsteigs tas, ka šis produkts nerada to maskas izskatu un sajūtu, ko iespējas sagaidām, izlasot aprakstu.

Kopumā – es esmu ļoti priecīga par šo atklājumu, jo atrast foršu tonālo krēmu, par spīti tik lielajam piedāvājumam veikalos, nemaz nav tik viegls uzdevums. Arī man ir tikai daži tādi tonālie krēmi, kurus iegādājos atkārtoti, bet, ļoti iespējams, šis kļūs par vienu no tiem…!

 


Viena doma par “Jaunums – matējošs tonālais krēms ar MĀLU no The Body Shop!

  1. Var piekrist visam aprakstītajam. Krēms ir patiešām īsts brīnums un ir vērtāks par tā cenu. Dienas laikā nemaz neprasās atjaunot grimu, krēms lieliski noturas visas dienas garumā, kā arī nemaz nav jūtama tā esamība uz sejas, tas nesmērējas. Mans absolūtais favorīts no tonālajiem krēmiem!

    Publicējis 1 person

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s