Izmēģināts kopā ar meitiņu – Seal BABY!

IMG_20170627_194050_resized_20170725_125619682

Pašmāju ražotājs Seal Cosmetics nācis klajā ar jaunu produktu līniju pašiem mazākajiem – Seal BABY! Tajā ietilpst šampūns, vannošanās līdzeklis un ķermeņa pieniņš bērniem. Visi produkti ir saudzējoši, piemēroti maigajai mazuļu ādiņai, bez parabēniem un krāsvielām. Ar ļoti maigu un neuzkrītošu aromātu. Derēs mazuļiem no 6 mēnešu vecuma. Izmēģinājām tos abas ar meitiņu (kurai nu jau viens gadiņš) – patika mums abām! 🙂

Seal BABY šampūns bērniem

IMG_20170627_194332_resized_20170725_125618212

Maigs šampūns bērniem. Piemērots saudzējošai matu mazgāšanai. Nesatur parabēnus un krāsvielas. Sastāvā hipoalerģiska auzu graudu aktīvā viela ß-Glucan, kas nomierina ādu un maigi novērš tās kairinājumu. Patīkama, maiga smarža. Piemērots bērniem no 6 mēnešu vecuma.

Pats galvenais, izvēloties šampūnu mazulim, manuprāt, ir tā sastāvs – lai tajā nebūtu lieku ķīmisko vielu – parabēnu, krāsvielu, spēcīgu smaržvielu. Un, protams, būtiski, lai šampūns NEKOŽ acīs! Jo izmazgāt meitiņai matus tā, lai ne piles šampūna nenokļūtu uz sejiņas, man ir neiespējamā misija! 🙂 Šis Seal BABY šampūns mums patika – tas ir ļoti maigs, ar vieglu smaržu, tiešām nekož acīs – to izmēģināju arī uz sevi. 🙂 Vēl viens liels pluss – tas labi puto, bet tik pat labi arī izskalojas no matiņiem. Mums tas ir ļoti būtiski – matu mazgāšana noteikti nav meitiņas iemīļotākā nodarbe, līdz ar to šampūnam jābūt tādam, ko no matiem ir viegli un ātri izskalot! Produkta lielais 225 ml iepakojums mums pietiks ļoooti ilgam laikam! Mati pēc mazgāšanas paliek ļoti mīksti un patīkami!

Seal BABY vannošanās līdzeklis bērniem 

IMG_20170627_194312_resized_20170725_125622344

Maigs vannošanās līdzeklis bērniem. Piemērots saudzējošai ķermeņa un matu mazgāšanai. Nesatur parabēnus un krāsvielas. Sastāvā hipoalerģiska auzu graudu aktīvā viela ß-Glucan, kas nomierina ādu un maigi novērš tās kairinājumu, kā arī babasu eļļa ar ādu kopjošām īpašībām. Patīkama, maiga smarža. Piemērots bērniem no 6 mēnešu vecuma.

Arī mazgāšanās līdzekli meitiņai izvēlos tāpat, kā šampūnu – uzsvaram jābūt uz to, ka produkts nesatur liekas ķīmijas – parabēnus, krāsvielas, spēcīgas smaržvielas. Tam jābūt ādiņai draudzīgam, labi, ja tas arī mīkstina ādu un nesausina to. Seal BABY vannošanās līdzeklis paredzēts gan ķermeņa, gan matu mazgāšanai. Mēs gan to izmantojām tikai kā vannošanās līdzekli, matiem atstājot šampūnu. Patika tas, ka līdzeklis ir foršas konsistences – ne par šķidru, ne biezu. Puto, bet ne pārmērīgi. Viegli klājas uz ādiņas, viegli un ātri arī noskalojams. Jauks ikdienas mazgāšanās līdzeklis mazulim. Mēs to izmantojām arī kā roku ziepītes, jo rokas mums jāmazgā vismaz pēc katras ēšanas reizes un arī biežāk, ja mazā tiek rāpuļot, piemēram, pa āru. Vienīgais mīnuss – man ļoooti būtu gribējies lai šīs vannošanās līdzeklis un arī jau iepriekš apskatītais šampūns, būtu ar pumpīti dozējami! Tas atvieglotu un padarītu bērna apkopšanu vēl ātrāku un ērtāku 🙂

Seal BABY ķremeņa pieniņš bērniem

IMG_20170627_194404_resized_20170725_125621031

Maigs un saudzējošs ķermeņa pieniņš bērniem. Ērti dozējams, viegli klājas. Nesatur parabēnus un minerāleļļu. Sastāvā hipoalerģiska auzu graudu aktīvā viela ß-Glucan, kas nomierina ādu un maigi novērš tās kairinājumu, kā arī šī sviesta eļļa ar ādu kopjošām īpašībām. Pieniņš satur dabīgo bišu vasku, kas ir dabīgā ādas mitruma aizsargājoša barjera, un saldo mandeļu eļļu, kas baro ādu padarot to mīkstu un samtainu. Patīkama, maiga smarža. Piemērots bērniem no 6 mēnešu vecuma.

Kas attiecas uz ķermeņa pieniņiem un dažādiem krēmiem – savai meitiņai tos praktiski neizmantoju. Viņai ir ļoti laba ādiņa, nav nekādu sausumu, līdz ar ko šie līdzekļi ir diezgan lieki, vismaz šobrīd. Šo pieniņu izmēģināju pāris reizes uz mazajām kājiņām un celīšiem, kas ir nedaudz raupjāki no rāpošanas. Tas mazos celīšus mīkstināja ļoti efektīvi. Protams, ka izmēģināju šo pieniņu pati – man arī patika! Vieglas konsistnces, ātri iesūcas ādā, ļoti maiga smarža. Āda paliek gluda un maiga… kā mazulim! Tātad – strādā! 🙂 Principā šis varētu būt foršs ķermeņa kopšanas produkts visām, kurām ir jutīga āda un jāraugās pēc maigiem un nekairinošiem līdzekļiem!


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s