WUNDER2 Wunderextensions skropstu tuša mega garumam un apjomam – vai strādā?

IMG_20170827_171206_resized_20170827_081954563

Piekritīsi – skropstu tuša ir viens no top produktiem mūsu ikdienā, vai ne? Bieži vien sievietes saka – es dekoratīvo kosmētiku nelietoju, tikai uzkrāsoju skropstas un viss… Lai vai kā, mēs vienmēr esam tādos kā vēl labākas, foršākas, efektīvākas tušas meklējumos. Jo gribas taču, lai skropstas ir vēl garākas, izskatās vēl izteiksmīgākas… Un to sola Wunderextensions tuša no WUNDER2! 

Vai esi par šo tušu dzirdējusi? Es nebiju, bet, kad iegooglēju, gandrīz sakaunējos… par to runā visur! Palasot atsauksmes šķiet, ka šis ir teju gadsimta produkts, tāds kā must have ikvienai no mums. Protams, ka man bija jāpamēģina! 🙂 Paldies par šo iespēju internetveikalam 1a.lv, kur šo tušu iespējams iegādāties ātri, vienkārši un par ļoti ok cenu!

Volumizing

Tātad – kas ir Wunderextensions, ar ko tā solās būt tik īpaša?

Tas galvenais, ar ko šī skropstu tuša solās būt atšķirīga – divu formulu tehnoloģija, kas apvieno kopšanu un izteiktu mākslīgo skropstu efektu. Vienkārši runājot – tušas tūbiņā tu reāli redzi divu dažādu krāsu (zila un melna) tušu, kuru tu pati ar birstīti sajauc, veidojot to vienu, ko klāj uz skropstām. Zilā formula ir tušas kopjošā puse – pateicoties tai skropstas tiek mitrinātas, atjaunotas, pabarotas, kļūst biezākas un tiek sagatavotas nākamajai fāzei. Savukārt melnā formula atbild par to, lai skropstas iegūtu mega garumu un apjomu. Tavs ieguvums – tu abas šīs formulas uzklāj uz skropstām reizē – ar vienu birstītes vēzienu!

Wunderextensions – mans vērtējums!

Lai gan skropstas man no dabas ir garas, esmu ļoooti izvēlīga attiecībā uz skropstu tušām. Tas, kas būtiski ir man – lai tušas birstīte būtu forša. Tas nozīmē – ne par lielu, ne par mazu, dodu priekšroku gumijas sariņiem, taču, der arī parastie, lai tikai tie spēj uzklāt tušu vienmērīgi, neatstājot tušas pikučus. Ļoti nozīmīga ir tušas konsistence – lai tā ir viegli uzklājama, taču nežūst pārāk ātri. Man reizēm patīk skropstas modelēt, krāsojot, tas nozīmē – lieku vairākas tušas kārtas, līdz ar to neciešu, ja tuša momentā nožūst, neļaujot vaļu radošajai brīvībai! 🙂 Un galu galā – tušai skropstas ir jāpagarina, jāpadara izteiksmīgas + jānoturas visu dienu!

Wunderextensions tuša manā skatījumā ir tiešām laba, izteikti pagarinoša skropstu tuša. Jā, iegūtais rezultāts ir mākslīgo skropstu cienīgs! Tuša klājas ļoti labi, samērā ātri žūst, bet atstāj vietu arī modelēšanas iespējām! Birstīte ir ar parastiem (ne gumijas) sariņiem, taču nerada tušas pukučus, ļauj kāt tušu uz skropstām vienmērīgi. Interesanta ir šī 2 formulu sistēma, ko redzu tūbiņā, tomēr ikdienā sevišķi neizjūtu – tuša, izvelkot birstīti no tūbiņas, šķiet pavisam normāla skropstu tuša! Ļoti būtiski – tuša perfekti turas visu dienu, nebirst, nesmērējas! Par kopjošo efektu nevaru viennozīmīgi teikt, ka izjutu, bet pluss ir tas, ka tuša acis nekādā veidā nekairināja, gan skropstas, gan acis jūtas un izskatās ļoti labi!

Lūk arī mans rezultāts:

PicsArt_08-31-10.28.06

Meklē Wunder2 WUNDEREXTENSIONS Lash Extensions & Volumizing Mascara skropstu tušu internetveikalā 1a.lv – TE!

 

 

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s