Iepazīšanās ar dāņu dermokosmētikas zīmolu Beauté Pacifique

Baltic-Pictures-15320

Aizvadītajā nedēļā man bija tā iespēja paviesoties zīmola Beauté Pacifique pasākumā, kurā vienuviet bija sapulcētas labākās Latvijas blogeres skaistumkopšanas jomā. Jāatzīst – man šī nebija ne iepazīšanās, ne pirmā satikšanās ar šo zīmolu. Drīzāk – patīkama atkalredzēšanās, jo mūs saista attiecības jau 3 gadu garumā. Beauté Pacifique produkti man ir īpaši mīļi un tā tas ir no brīža, kad iepazināmies! 

Pasākuma viena no odziņām bija norises vieta – Lāzerplastikas klīnika, kas ir pirmā šāda veida klīnika Latvijā, un arvien viena no vērā ņemamākajām savas nozares pārstāvēm. Dibināta jau 1999. gadā (!), tā nepārtraukti attīstās un pilnveidojās, lai piedāvātu klientiem uzlabot un atjaunot savu veselību un skaistumu ar dažādu jaunāko un modernāko lāzertehnoloģijas iekārtu palīdzību. Mēs tikām vestas ekskursijā pa klīniku un iepazīstinātas ar dažādām iespējam, ko tā sniedz. Jāatzīst – bija gan vērtīgi un izzinoši, gan … vilinoši! 🙂

Pats svaigākais jaunums Lāzerplastikas klīnikā – Lutronic INFINI 3 D tehnoloģija, kas ietver augstas intensitātes fokusētu radiofrekvences (RF) risinājumu. Frakcionētā RF enerģija ādā tiek ievadīta, pielietojot smalkas ar zeltu un silikonu pārklātas mikro adatas. Procedūra veicama jebkurā gada laikā. Procedūra veicina ādas kolagēno un elastīgo šķiedru sintēzi, veicina ādas šūnu atjaunošanos. Rezultāti PIRMS un PĒC ir ļoti pārliecinoši!

Pasākuma turpinājumā iepazināmies ar Beauté Pacifique – tā ceļu līdz Latvijai, pārstāvjiem Mārtiņu un Andri, kā arī īpašo viesi – zīmola speciālisti no Dānijas Tildi Sauer! Viņa ar savu šarmu spēja aizraut līdzi mazā audio-ceļojumā, pastāstot gan par zīmola vēsturi (kas ir vairāk kā 20 gadus sena!), gan produktiem un īpašajām sastāvdaļām.

Kā jau minēju – man šis zīmols nav jauns, bet jau zināms un pat varu teikt – gadu gaitā pārbaudīts. Ļoti iemīlēts un tāds, no kura vienmēr kaut kas atradīsies vannas istabas plauktiņā. Vairāk par manu satikšanos ar to te – Beauté Pacifique – kosmētika, kas sniedz REDZAMU rezultātu

Īsumā: Beauté Pacifique ir dermokosmētikas ādas kopšanas zīmols, kas ar saviem produktiem un piedāvāto ādas ultraskaņu diagnostiku 5 gadu laikā Latvijā sevi pierādījis kā atklātākais kosmētikas zīmols. Zīmola produkti ir augstas iedarbības kosmētika, kas ir izstrādāta apvienojot kosmētiku ar farmāciju. Šie nav produkti, kas tikai uzlabo ādas virsmas vizuālo izskatu, bet gan ar to sastāvā esošajām aktīvajām sastāvdaļām patiešām uzlabo ādas bioloģiskās funkcijas zemādas dziļākajos slāņos.

Baltic-Pictures-20593

Pasākuma laikā mums visām bija tā iespēja veikt padziļinātās ultraskaņas diagnostikas seansu, kas ir tiešām vērtīgs. Meitenes uzzina daudz jauna un… jā rezultāti pārsteidz. Ne vienmēr āda dziļākajos slāņos ir tik laba, kā mums pašām šķiet, un kosmētika, ko lietojam – mums tiešām atbilstoša. Viela pārdomām pēc pasākuma noteikti bija daudzām.

Zīmola Beauté Pacifique kosmētiku ir iespējams iegādāties www.beaute-pacifique.lv, Lāzerplastikas klīnikā, veikalos Douglas un Stockman un Apotheka aptiekās. Diagnostiku grafiku meklē – www.beaute-pacifique.lv


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s